NRW bebek bakıcısı

Tamamen Türkçe yayınlanan NRW bebek bakıcısı ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

NRW bebek bakıcısı sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Bebek bakıcılığı yapmak istiyorum

Merhaba, 24 yaşındayım ve haftasonları ve tatil günleri içerisinde çocuk bakabilirim. Daha önce böyle bir tecrübem yalnız aile içinde oldu, güvenilir ve düzenli birisiyim, çocuklarla […]

no-thumb

Bebek bakıcısı olarak calismak istiyorum

Merhabalar, 21 yaşında ana okul öğretmenliği okuyorum aynı zamanda da ek iş olarak bebek bakıcılık yapmak istiyorum. Ulaşmak isteyen aileler mail yazabilirsiniz, ilginiz için teşekkürler.

no-thumb

Haftaici yarim gün Bebek bakicisi ariyorum

Yeni dogacak olan ikiz bebeklerimiz icin hafta ici yarim gun yanima yardimci ariyorum. ilgilenenler telefon ile ulasabilir.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]