montajcı

Tamamen Türkçe yayınlanan montajcı ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

montajcı sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Mutfak Montaj is ilanı

İSTENEN YETENEK VE UZMANLIKLAR – A1 seviye Almanca becerisine sahip, – Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, – Mutfak ürün bilgisine ve montaj […]

no-thumb

08:00 – 12:00 arası çalışabileceğim Acil iş arıyorum

Prefabrik sektöründe elektrik montaj imalat ve çizim konusunda deneyimliyim. Almanca kursuna yeni başladım, yani Almanca bilmiyorum. Şimdilik 08:00 12:00 arası çalışabileceğim iş arıyorum.

no-thumb

Kaynakci ve montaj

13 yil kaynak ve Montaj sektorundeyim. Ayrica Container Reparatur ve um Bau ilgilenmekteyim. Duisburg Moerse yeni tasindim ilginize lutfen!

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]