Minden

Tamamen Türkçe yayınlanan Minden ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Minden sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Resmi yada imam nikahlı evlenmek istiyorum

Ben 59 yaşında 1.79 boyunda, 79 kilo üniversite muzunu, Almanya’da yaşayan bir beyim. Bundan sonraki hayatımda mutluluğu evinde arayan, Allah korkusu olan 50 yaşına kadar, […]

20200728_173721

Gelinligimi satmak istiyorum

Merhaba, Sadece bir kaç saat giymis oldugum gelinligimi satmak istiyorum prenses model sevenler icin.. Beden: 34/36

unnamed (4)

Cafede calisacak bayan elamanlar araniyor

Selam, Fransada Cafede calisacak bayan elamanlar araniyor. Garsonluk ve temizlik isidir, deneyim gerekmiyor. Türkçe bilmeniz yeterlidir. Kalacak yer mevcuttur. Basvuru ve bilgi icin telefonumu arayabilirsiniz.

no-thumb

2 veya 3 odalı Acil kiralık ev arıyorum

slm 2 veya 3 odalı Kiralık ev arıyorum minden ve çevresi eşim ve benim için teşekkürler.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]