Lübeck evlilik ilanları

Tamamen Türkçe yayınlanan Lübeck evlilik ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Lübeck evlilik ilanları sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

IMG_2022-09-18-16-01-43-020

Allah korkusu olan bir Hanimla tanisip evlenmek istiyorum

Merhaba ben Ismet, yas 62, Almanya’nin Lübeck sehrinde tek basima yasiyorum. Yasima uygun bir bayanla tanisip evlenmek istiyorum.

IMG_1523280380408(1)

Ciddi düşünen kişileri bekliyorum

Benim gibi ciddi düşünen ve dış gürünüşe önem vermeyen.Benim gibi iç güzelliğe önem veren, ciddi adım atmak isteyenleri beklerim.Sadece ciddi olan saygılar.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]