Langenfeld iş ilanları

Tamamen Türkçe yayınlanan Langenfeld iş ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Langenfeld iş ilanları sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Tercüman aranıyor

Köln, Düsseldorf civarında ikamet eden ve evden çalışmakla, telefon aramalarına cevap verecek, Almancası iyi olan bir bayan aranıyor. Tel, whatshapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

no-thumb

Acil elemanlar aranıyor

Merhabalar, acil bay – bayan elemanlar alınacaktır. irtibat icin yukardaki numaradan ulasabilirsiniz.

no-thumb

Satış Elemanı ve Montaj Ustası Aranıyor

Satis Elemani, Montaj Ustasi Langenfeld (Rheinland) Sehrinde acilacak olan Mobilya Magazamiz icin, Türkcesi duru ve akici bay,bayan satis elemani alinacaktir. Tam zamanli yahut yari zamanli […]

no-thumb

Almanca özel ders ve yardımcı bayan eleman arıyorum

Ayda 20 saat almancami gelistirmem icin benimle beraber is ziyaretlerine gidebilecek bos zamanlarda benimle surekli almanca konusacak bayan eleman ariyorum.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]