Köln kuaför ilanları - Almanya seri ilan sitesi

Köln kuaför ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

110 €

Berber Shop dukkanina calisma arkadasi ariyoruz

Yeni actigimiz Berber Shop dukkanina musteri cevresi olan calisma arkadasi ariyoruz. Eger anlasma olursa ilerleyen zamanda salonu isletmeye verebiliriz. Salon Köln Appellhofplatz’da, Metro istasyon icindedir.

no-thumb

 

Köln kuaförüm iş arıyorum

Köln’de yaşıyorum, kuaförüm iş arıyorum.

FB_IMG_1486213291457

2,000 €

Köln bayan ve erkek kuaförüyüm

Merhaba ismim Rauf.Azeriyim Çalşma iznim var.Almanya otrumum var.Bayan ve erkek kuaförüyüm.Sapla üz kaş alyorum her türlü model saçlar kesiyorum ve saçlara boya yapyorum kozmetik masajlar […]

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya Fuarları ve Tarihleri

  yazan - 09 Aralık 2021 - Almanya Fuarları ve Tarihleri için yorumlar kapalı

  2022 yılı Almanya Fuarları için planlanmış tarihleri sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir.