Köln aşçı ilanları

Tamamen Türkçe yayınlanan Köln aşçı ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Köln aşçı ilanları sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

380749_2452556308567_1173689318_n

Şef aşçıyım iş arıyorum

Merhabalar ben master chef cem.Konsept ve menu calismasi yapiorum.Tüm dünya mutfagina hakimim.Bana uygun iyi is tekliflerine acigim.  

no-thumb

Türk ve dünya mutfağı üzerine iş arıyorum

Almanya’ya geleli 3 yıl oldu Antalya’dan geldim. Türkiye’de Antalya’da 30 yıllık mutfak deneyimim var.Dünya’ya mutfağına hakimim.Antalya ve çevresi’nde birçok büyük otel’de mutfak yöneticiliği yaptım.Köln ve […]

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]