Kaynakçı

Tamamen Türkçe yayınlanan Kaynakçı ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Kaynakçı sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Stuttgart tarafında iş arıyorum

Stuttgart tarafında iş arıyorum, kaynakçı belgem var, iş o ama fark etmez, garson ve inşaat işi de olur, çalışma iznim var, acil iş arıyorum.

IMG-20231225-WA0003

Alçıpan kaynak ustasıyım

Merhaba, ben levent, 27 yaşındayım. ULM Riedlingen’de yaşıyorum. Alçıpan kaynak ustasıyım. Türkiye’de hep büyük projelerde çalıştım, inşaat projesinden anlıyorum. Çalışma ve oturum mevcut. Kalacak yeri […]

no-thumb

Almanya’da İş Arıyorum Kaynakçı

Türkiye’de ikamet ediyorum. Lise Metal Teknolojileri Mezunuyum. 2 Yıl Kaynakçılık ve Makine Bakımcılık tecrübem var. Askerliğimi tamamladım. Almanya’da uygun iş arıyorum.

no-thumb

Göppingen icin 5 ila 10 kaynakci araniyor

Almanya, Göppingen sehri icin 5 ila 10 kaynakci araniyor. Alüminium bilgisi sartdir. Otomobil endustri icin parcalar üretim sirketidir.

no-thumb

Kaynakçılar Aranıyor

Merhaba Almanya genelinde kaynakçılar arıyoruz. Genellikle argon kaynakçıları, Plandan anlayan borucular, Çelik kontrüksiyondan anlayanlar, Endüstriyel izolacilar..

no-thumb

Kaynak işi arıyorum

Merhabalar, Almanya’da yaşıyorum, kaynak işi arıyorum. Detaylı bilgi için WhatsApp’dan arayabilir veya yazabilirsiniz.

images (27)

Kaynak ustasıyım

23 YIL savaş tankı imalatında çalıştım. Zırh çeliği ve zirh teli üzerine gaz alti kaynakcisiyim. Elektrik kaynagi, oksijen kaynagi ve biraz da argon kaynağı biliyorum, […]

no-thumb

Kaynakçı arayanlar

Merhaba. Almanca bilmiyorum, iş arıyorum. 5 senelik kaynakçılık tecrübem var . Gazaltı kaynak ve elektrik kaynağı ustasıyım. İsteyene Cv’mide atabilirim.

Sayfa 1 ve 41 2 3 4

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]