Kafe iş ilanları

Tamamen Türkçe yayınlanan Kafe iş ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Kafe iş ilanları sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Tecrübeli satış elemanı aranıyor

Cafe & Pastanemiz için tecrübeli satış elemanı aranıyor ! Mail hesabına gönderilmesi gerekenler : – Özgeçmiş – Başvuru Formu ( bize biraz kendinden bahset ) […]

no-thumb

Kafede gündüz bayan gece erkek eleman aranıyor

Merhaba, yeni açacağım iki cafe’ye personel aranıyor. Kalacak yer temininde yardımcı olunur. Gündüz bayan gece erkek eleman lazım.

no-thumb

Obset ve Café bar

Selamlar cafe bar da ve obset calisacak bayan arkadaslara ihtiyacımız var. Kalacak yer verilir.

no-thumb

Bayan garsonlar ariyoruz

Nargile kafemize ve club için bayan garsonlar ariyoruz. Basvuru ve bilgi icin telefondan ulasabilirsiniz.

unnamed (4)

Cafede calisacak bayan elamanlar araniyor

Selam, Fransada Cafede calisacak bayan elamanlar araniyor. Garsonluk ve temizlik isidir, deneyim gerekmiyor. Türkçe bilmeniz yeterlidir. Kalacak yer mevcuttur. Basvuru ve bilgi icin telefonumu arayabilirsiniz.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]