Homburg

Tamamen Türkçe yayınlanan Homburg ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Homburg sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Tatlı güzel bir bayan arkadaş arıyorum

Merhabalar, Homburg civarı tatlı güzel bir bayan arkadaş arıyorum. Yaş farketmez, iyi günler dilerim herkese…

no-thumb

Döner ve pizza ustasiyim

Saarland manheim veya Frankfurt çevresinde döner ve pizza dan iyi anlayan vasıflı elemanım iş arıyorum. Unbefristet aufenhalt oturma iznim süresizdir. Almancam güzel ve akicidir.

no-thumb

İş ariyorum oto yıkama veya başka

Merhaba! Homburg’a yeni geldim ve iş ariyorum her iş yaparım yeterkı iş olsun. Otomobil yıkamada iyi’m munich’te dim mercedes-benz ‘ te çalışiyordum. Almancayi cok bilmiyorum! […]

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]