Hayvan bakıcısı

Tamamen Türkçe yayınlanan Hayvan bakıcısı ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Hayvan bakıcısı sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Hayvan ciftliklerinde is ariyorum

Hayvan çiftliklerinde her türlü çalışmayı kabul eden ve hayvanların her türlü yem su sağım işlerinden anlayan biri olarak varsa öncelikle Berlin ve civarı daha sonra […]

no-thumb

Evli değilim Hayvanlarla ilgilenmeyi seviyorum

Hayvanları çok seviyorum, onlarla ilgilenmek, onlara yardim etmek, onlari sevmek, onlara sevgi vermek, onlarla ilgili herşeyi yapabilirim, seviyorum. Beni geri ararsaniz çok sevinirim teşekür ederim!

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]