Hadamar

Tamamen Türkçe yayınlanan Hadamar ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Hadamar sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

16902935560596482921879734927839

Calisma arkadaslari

Café Bar imbiss isletmemizde Almanca ve Türkçe bilen bayan çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır. Kalacak yerimiz mevcuttur. Detayları telefonla görüşebiliriz.

no-thumb

Desinatör Desenci örme Jakar Makina ustasi

Örme Jakarta makinalarin deseni hazirlama kumaslarin raporunun cikarilmasi bei makinaya raporlamasi a dan z ye ormeyle ilgili 20 senedir tecrübe sahibiyim ayriyetten işletme müdürlüğü de […]

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]