Gazaltı kaynak ustası - Almanya seri ilan sitesi

Gazaltı kaynak ustası ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

 

Kaynakçıyım Gazaltı kaynak

Türkiye’de yaşıyorum. Almanya’ya iş için gelmek istiyorum. Kısa sürede dilde öğrenebilirim. Gazaltı kaynakçısıyım, sektörde 5 yıldır çalışmaktayım. Profil kaynağı vb. çeşitli işler. 25 yaşındayım.

BBE72D3A-AA69-4AF0-AAD6-BA0B67AA816D

2,000 €

Gaz altı elektirik kaynakçısıyım

Türkiyede çelik sektöründe çalıştım gazaltı elektirik kaynaklarını yapıyorum proje pek okuyamıyorum almanca bilmiyorum nurtingende oturuyorum dürüst hakkımı verecek işverenlerle çalışmak istiyorum saygılar alman ehliyetim var. […]

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya Fuarları ve Tarihleri

  yazan - 09 Aralık 2021 - Almanya Fuarları ve Tarihleri için yorumlar kapalı

  2022 yılı Almanya Fuarları için planlanmış tarihleri sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir.