Fırıncı iş ilanları

Tamamen Türkçe yayınlanan Fırıncı iş ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Fırıncı iş ilanları sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Hamur ustası arıyoruz

İşinin ehli iyi bir mayalı ustası arıyoruz, keyifli ve neşeli bir ortamda çalışmak isteyen whatsapp üzeri ulaşabilirler.

no-thumb

Fırına usta aranıyor

Tam zamanlı fırıncı ve pasta ustası aramaktayız, yatacak yer var. Simit, pide, lahmacun, börek ve tezgah çeşitleri için.

no-thumb

Fırıncı ekmek ustası aranıyor

Selamunaleykum, Elektrik firinindan Ekmek ustası aranıyor. Lütfen çitti olan arasinlar. Bütün ekmek çeşitlerini yapıyoruz.

no-thumb

Acil Ramazan icin Firin Ustasi araniyor

Acil hemen simdi icin Firin Ustasi araniyor. Ramazan’da calismak icin Tam Zamanli. Lavas, Pide, Ekmek cikartabilen. Full teskilatli Dükkanimiz icin . Istersen sadece Ramazan süreci […]

no-thumb

Acil fırıncı aranıyor

Merhabalar, Ramazan için acil fırıncı aranıyor. Yer: Gelsenkirchen Detaylı bilgi almak için ulaşın.

no-thumb

Ekmek Pide Börek Firin ustasi araniyor Acil

Acil full çalışan Ekmek, Pide, Börek fırın ustası aranıyor. Dolgun maaş verilmektedir! Uzun ve de kısa Vadeli güvenilir eleman terci etmekteyiz. Yatacak yer mevcuttur. Yer […]

no-thumb

Unlu mamuller için usta aranıyor

Unlu mamüller isletmemize pide, somun ve diger ekmek cesitlerine hakim usta arayisimiz bulunmaktadir. 12:00/17:00 arasi. Yukarida verilen telefon numarasindan iletisime gecebilirisiniz.

no-thumb

Firinci izgaraci araniyor

Türk restoranindan anlayan firinci izgaraci araniyor. Çalisma izni olanlar arasin lutfen.

Sayfa 1 ve 51 2 3 5

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]