Erkek kuaförü

Tamamen Türkçe yayınlanan Erkek kuaförü ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Erkek kuaförü sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Tecrübeli erkek kuaförü aranmaktadir

Heidelberg Çevresinde deneyimli erkek kuaförü aranmaktadır, ücret dolgundur lütfen oturumu ve çalışma müsaadesi olan arkadaşlar irtibata geçsin.

no-thumb

Erkek Kuaförüyüm Berlin’de iş arıyorum

Merhabalar, Berlin’de yaşıyorum. Erkek kuaförüyüm iş arıyorum.

no-thumb

Erkek kuaförüyüm iş arıyorum

Çalışma iznim var. 15 senedir bu işi yapıyorum, işimde kendime güveniyorum, bütün belgelerim var. Türkiye’de aldım, kendime Freiburg tarafında iş arıyorum.

no-thumb

Çalışmak için kuaför arıyorum

Herkese merhaba. Ekim ve kasım ayı civarında Almanya’da olacağım. Kuaförlük yapıyorum. Çalışma şartları uyacak birilerini arıyorum. İşimi severek yapacağımdan emin olabilirsiniz. 1 traş yaparım beğenmezseniz […]

Screenshot_20230729_144859_Chrome

Hem erkek hem kadın kuaför arıyorum

Merhabalar, Esslingen’de (Stuttgart a yakın) bulunan güzellik salonum için hem erkek hem de kadın kuaför eleman arıyorum. Bana direkt yukardaki numaradan ulaşabilirsiniz.

no-thumb

Erkek berberi açmak için ortak arıyorum

Sıfırdan erkek kuaför dükkanı açmak istiyorum, kendi işini açmak isteyen benimle iletişime geçsin.

no-thumb

Erkek kuaförü aranıyor

Kuaför salonumuz için deneyimli erkek kuaförü aranıyor. Başvuru ve detaylı bilgi için yukardaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

A6575792-FF52-4E45-905F-31ADD1C9441C

Erkek kuaförü ve protez saç uzmanıyım iş arıyorum

17 yıldır Türkiye, İstanbul’da lüks salonlarda erkek kuaförlüğü alanında hizmet vermekteyim. Bu süre zarfında okul ve işimi aynı anda sürdürmeye devam ettim. Gelişimim açısından aynı […]

Sayfa 1 ve 31 2 3

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]