Eiscafe

Tamamen Türkçe yayınlanan Eiscafe ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Eiscafe sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Münih – SATILIK – EISCAFE

Yaklaşık 30 senedir eiscafe olarak işletilen dükkanımız direkt ev sahibinden satılıktır. Detaylar: – Da. 130 qm nutzfläche (erdgeschoss/untergeschoss) – Garsonsuz / zum mıtnehmen – İçeride: […]

no-thumb

Ortak isletmeci

Eppendorf yakinlarinda bulunan ve su anda Eiscafe olarak calisan isletmemize kendi konseptini olusturacak veya bizim konsepte Sermaye saglayacak ortak veya ortaklar araniyor.

no-thumb

Eiscafe için elemanlar aranmaktadır

Hamburg Hoheluft da, Eiscafe için elemanlar aranmaktadır. Eis, Kahvaltı, Kaffe, Kuchen, Kokteyl vs. için vollzeit,teilzeit,minijob bayan personeller. Temiz, dürüst, özenli. Ilgilenenler mail ile ulasabilirler.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]