Düsseldorf kuaför ortak ilanları - Almanya seri ilan sitesi

Düsseldorf kuaför ortak ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

Kuaför Dükkanina ortak araniyor (Sehir Düsseldorf)

Ortak erkek Kuaför araniyor! Hazir kurulu ustalik belgesi mevcut olan Kuaför dükanina ortak araniyor. Isten anlayan ve ciddi olanlar lütfen iletisime gecebilir.

no-thumb

Düsseldorf kuaför ortak aranıyor

Selam ben Almanya’da mesleği bayan kuaförlüğü erkek berberliği’de mevcuttur.10 yıldır çalıştığım işyerin’den ayrıldım. Kendimize ait bir salon hayaliyle bu ilanı vermekteyim.Meslekten anlayan ortaklık arayan arkadaşlar. […]

Bugün Popüler Almanya ilanları

Almanilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20/01/2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18/01/2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16/12/2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2023 Almanya özel günler ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini yitirmeye […]