Dortmund fırıncı ustası ilanları

Tamamen Türkçe yayınlanan Dortmund fırıncı ustası ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Dortmund fırıncı ustası ilanları sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Firinci

Selam arkadaslar ben Turkiyede olabilir, Almanyadan da olabilir. 100/100 Turk ekmeği, simiti ve poğaça yapmasını bilen birini arıyorum.

no-thumb

Fırıncı ustasıyım

Ben Erkan usta firinci ve mayalı çeşitleri tatlı çeşitleri adan zeye ustayim 30yildir bu sektördeyim. Lahmacun pide pizza çeşitleri börek çeşitleri poca ve simit çeşitleri […]

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]