Dikiş

Tamamen Türkçe yayınlanan Dikiş ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Dikiş sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

IMG_7377

Dikiş ustası (Polsterei)

20 yıllık dikiş ustasıyım. Her türlü koltuk kılıfı, sandalye kılıfı, minder, yastık dikebilirim, iş arıyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

no-thumb

Dikiș ve döșeme ustası arıyorum

Araba ve ev döșeme, dizayn Sattlerei polsterei ișinden anlayan dikiș ve döșeme ișinden anlayan vize sorunu olmayan, çalışkan, azimli ve sabır gōsterebilecek, genç elaman arıyorum. […]

singer-freiarm-nutzstich-naehmaschine-mercury-8280

Tekstil ev isi verilecektir

Leverkusen da dikis ve dikis makinasindan anlayan kisilere ev isi verilecektir. Bayanlara duyurulur. Saat 10°° ile 13°° arasi arayabilirsiniz.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]