Dietzenbach

Tamamen Türkçe yayınlanan Dietzenbach ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Dietzenbach sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

IMG_6460

Döner/Pizza icin Eleman

Döner dükkanım icin ehliyeti olan eleman arıyorum, Dietzenbach’da. Yukardaki telefon numarasından ulasabilirsiniz.

no-thumb

Yalnızlık Allah’a mahsustur

Selam ismim Turgut, 40 yaşında bekarım. Tır şoförüyüm. Ağustos ayından beri Frankfurt Dietzenbach’da tır şirketinde çalışıyorum. Benim gibi yalnızlıktan sıkılmış bir arkadaş arıyorum…

0AAD4837-C531-4CE5-BC89-016BFE2D71B6

Sürekli düzenli iş arıyorum

Merhabalar, Türkiye’den çalışma vizesiyle geldim. Almanca bilmiyorum, elimden çoğu iş gelir. Ehliyetim var otomatik vites araç kullanabiliyorum .Sürekli düzenli bir iş arıyorum.

no-thumb

Pide ve lahmacun ustasıyım ihtiyacı olan arayabilir

Iyi günler pide ve lahmacun ustasıyım, ihtiyacı olan arayabilir.

no-thumb

Telefon bilgisayar bakım teknisyeniyim

Telefon bilgisayar bakım teknisyeniyim. Bütün telefon, tablet, bilgisayar bakım – onarım yapılır.

İmbis ustası, döner, pizza, lahmacun ustası lazım

Dietzenbach ‘da imbis restaronda çalışacak. Döner ,Pizza ,Lahmacun ve kebap yapabilecek usta aranıyor, arayın konuşalim anlaşalım beraber çalışalım… İSTANBUL KEBAP HAUS

no-thumb

Ev temizliği yapacak bayan arıyorum

Offenbach yakınların’da Dietzenbach’da oturuyorum.Evimin hafta’da bir defa, 2 Saat temizligini yapacak bayan ariyorum.Saat ücreti 10 euro.

no-thumb

Dietzenbach marketimize personel arıyoruz

Marketimize tecrübeli, erkek elaman ariyoruz. 7,5 t ehliyeti olanlar önceliklidir. İlgili kisilerin bizleri aramasi yeterlidir.

Sayfa 1 ve 21 2

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]