Cep telefonu tamircisi

Tamamen Türkçe yayınlanan Cep telefonu tamircisi ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Cep telefonu tamircisi sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Cep telefonu tamiri iş arıyorum

Cep telefonu tamiri iş arıyorum. Türkiye’de 15 yıl cep telefonu, teknik servis işi yaptım. Mannheim’da ikamet ediyorum. Bu sektörde iş arıyorum.

05E35C02-4C45-4531-B754-B06F059B5AF9

Cep telefon tamiri

15 yılı askın cep telefon tamırı yapmaktayım. 4 aydır almanyaya yerlestim burda aynı işime devam etmek istiyorum is ortagı arayan veya tamir ile ilgili usta […]

no-thumb

Telefon bilgisayar bakım teknisyeniyim

Telefon bilgisayar bakım teknisyeniyim. Bütün telefon, tablet, bilgisayar bakım – onarım yapılır.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]