Boyacı

Tamamen Türkçe yayınlanan Boyacı ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Boyacı sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Boyacıyım iş arıyorum

Boyacıyım iş arıyorum. Vieles Tapeten lackieren schpactel kein Problem.

no-thumb

Alçı boya ustası iş arıyor

Merhaba, ben boya ve sıva ustasıyım. Dairelerinizi, boya işlerinizi itina ile yaparım, uygun fiyata…

no-thumb

Boya badana ve dış cephe mantolama işinden anlıyorum

Merhaba, Ibbenbüren mülteci kampında kalıyorum. Boya, badana ve dış cephe mantolama işinden anlıyorum. Fakat iş fark etmez ne iş olsa yaparım. Almanca konuşamıyorum ama yavaş […]

no-thumb

Boya işi yapıyorum iş arıyorum

Duisburg ve çevresi Boya işi yapıyorum iş arıyorum. Boyacı ihtiyacı olanlar dönüş sağlayabilir mi?

no-thumb

Badana boya yapılır

Ev ve iş yeriniz için temiz badana boya yapılır, inşaat sektöründe elemana ihtiyacı olan arayabilir, 35 yaşındayım, işe ihtiyacım var. Pforzheim’da yaşıyorum.

no-thumb

Full kağıtlı iş arıyorum

Merhabalar, Fransa’da yaşıyorum. Almanya’ya ailemle birlikte yerleşeceğim için full kağıtlı iş arıyorum. Köln ve çevresi 5 yıldır kendi işimi yapıyorum, boyacılık üzerine, ilgilenenler arayabilir watsaptan […]

no-thumb

Wuppertal’da boyacı ve inşaat ustası aranıyor

Wuppertal’da boya ve inşaat islerinde çalışacak personel aranıyor. İnşaat sektöründe deneyimli işçiler iletişime geçebilir.

no-thumb

Boya vb. tüm işlerinizi yapacak ekibimiz var

Boya, bahçe temizliği, merdiven temizliği, iş yeri ev temizliği yapıyoruz. Adres önemli değil. Baştan sona tüm işlerinizi yapacak ekibimiz var.

Sayfa 1 ve 51 2 3 5

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]