B ehliyet

Tamamen Türkçe yayınlanan B ehliyet ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

B ehliyet sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Tam zamanlı şoför işi arıyorum

Tam zamanlı şoför işi arıyorum alman ehliyetim B. Berlin/wedding’de kendi arabam da var gündüz işi arıyorum.

no-thumb

Acil çalışma arkadaşları arıyoruz

Firmamız bünyesinde B sınıfı ehliyeti olan gece şoförlük yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

no-thumb

Kargo Dağıtımı Yapabilecek Şoförler ARANIYOR

Almanya da 15 yıldır kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile çalışmaya devam eden, sektöründe lider konumdaki şirketimizde bulunan filomuzun, iş hacminin büyütülmesi sebebiyle, bünyemizde çalışacak […]

no-thumb

B ehliyetim mevcuttur

Antalya’dan yeni geldim. 25 yaşındayım. Şu anda kamp sürecim devam ediyor, işe ihtiyacım vardır. Her iş için elimden gelen her şeyi temiz ve dürüstçe yapma […]

no-thumb

B Sürücü ehliyetli eleman ariyoruz

Konstanz daki Altyapi sirketimize, B sinifi sürücü belgesi sahibi, Bay-bayan Elemanlar ariyoruz. Kalacak yerimiz var. WhatsApp üzerinden yazin.

no-thumb

Acil şoför iş ilanı

B sınıfı ehliyeti olan, Almanya’da oturma izni olan, Bay bayan şoför aranıyor. Detaylı bilgi için yazın/arayın.

no-thumb

C ve B Sinifi ehliyetli eleman ariyoruz

Altyapi Su Tesisati sirketimize C ve B Sinifi AB ülkesi sürücü belgesi sahibi Tesisat tecrübeli yatili elemanlar ariyoruz. Isi ögretecegiz.

no-thumb

B ehliyetim var yarı zamanlı iş arıyorum

Gündüz, yarı zamanli iş ariyorum. B ehliyetim var. Minibüs tarzı şöförlük arıyorum. Sofor olarak eleman arayanlar bana telefonum uzerinden ulasabilir.

Sayfa 1 ve 21 2

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]