Augsburg evlilik ilanları

Tamamen Türkçe yayınlanan Augsburg evlilik ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Augsburg evlilik ilanları sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Benimle Yaşlanır mısın?

Eskiden evlilik beşikte kertmeyle başlar, ölünce biterdi. Şimdi elektrik alınca başlıyor, şalterler atınca bitiyor. Benimle yaşlansana! Kitap okurum, çay demler şiir yazarım sana. Ha birde, […]

no-thumb

Ciddi bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum

Aşağı yukarı benimle aynı yaşta, saygılı ve güvenilir bir bayanla tanışmak ve evlenmek istiyorum. Ciddi olanlar bana ulaşsın. İyi günler herkese..

FB_IMG_1513524208085

Almanya içi ciddi düşünen bayan arkadaş arıyorum

Merhaba ben Sadik, yas 47, boy 1.88 Almanya ici ciddi dusunen bayan arkadas ariyorum.Tel: +4915781747303

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]