Alçı boya ustası - Almanya seri ilan sitesi

Alçı boya ustası ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

Alçı saten boya mantolama ustasıyım iş arıyorum

Stuttgart ve çevresi iş arıyorum. Alçı, sıva, saten boya ustasıyım. Tamirat ve tadilat işlerinizi elimden geldiğince yapabilirim. Çalışma iznim var. 1,5yildir buradayım, kalacak yer verilirse […]

no-thumb

Alci boya ustasiyim

Yeni numaramı ekledim. Alci boya ustasiyim, oturum vizem yok, köln civarı iş vermek isteyenler iletişime geçerseniz memnun olurum.

no-thumb

Verputzer sıvacı aranıyor

Firmamiza calisma arkadaslari alinacaktir. Discephe siva, boya isi, full kagitli devamli is, kagitsiz kacak calistirilmiyor, ilgilenen arkadaslar yukardaki telden arayabilirsiniz.

no-thumb

Alçı boya ve laminat işleri

Alci boya ve laminat isleri yapiyorum. 5 yildir Almanya’da yasiyorum. Detayli bilgi almak icin yukardaki iletisim bilgilerimden ulasabilirsiniz.    

no-thumb

10 yıllık ustayım iş arıyorum

10 yıllık ustayım, AB vatandasligim, Turk b ehliyetim, Almanya geneli iş arıyorum. Alçı, boya, alçıpan vs.. Fiyat sahada belli olur. Yeni geldiğim için kalacak düzgün […]

Almanilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20/01/2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18/01/2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16/12/2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2023 Almanya özel günler ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini yitirmeye […]