Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Üye Girişi

Üyelerimizi dinlemeye devam ediyoruz

Genel 15 Nisan 2015

Almanilan.com üyeleri tarafından, iletişim formu ile zaman zaman farklı talepler tarafımıza ulaşmaktadır. Bunlardan en önemliler arasında gördüğümüz mobil kısımda kullanıcı rahatlığını arttırmak olan düzenlemeleri sağlamış ve reklamları azaltmış bulunmaktayız. Bir diğer yenilik olarak süresi dolan ilanların yeniden aktif edilmesi ve makul bir ücret karşılığında daha uzun süre veya daha fazla öne çıkarılmasını sağlıyoruz.

 

Sizler için geliştirdiğimiz bazı yenilikler:

Öncelikle en çok talep aldığımız konu olan ilan düzenlemelerinin e-posta ile sağlanması artık sona erdi. İlanlarım kısmında ilanınızın sağında yer alan kalem iconu ile ilanı düzenleyebilirsiniz. (Kötü niyetli düzenlemeler onaylanmayacak ve dava açılacaktır)

Süresi dolan ilanlar ne olacak?
Artık süresi dolan ilanlarınızı 90 gün süreyle yeniden ücretsiz uzatabileceksiniz. Giriş yaptıktan sonra ilanlarım sekmesinde, ilanınızın sağ kısmında yer alan “süreyi uzat” butonuna tıklayarak ilanınızı yeniden incelemeye gönderin.

İlanlarınızın daha fazla dikkat çekmesine ne dersiniz?
İlanlarınızın daha fazla dikkat çekmesini ve en üst sırada yer almasını istiyorsanız 30 gün için sadece 3 Euro ile “ilanımı öne çıkar” özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Sitemizi sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

Memnun kalmadığınız, hatalı bulduğunuz veya değiştirilmesini istediğiniz tüm talepleriniz için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiket eklenmedi

8635 Toplam Görüntüleme, 1 Bugün.

  

Yorum / Yanıt Gönder

Yazabilmeniz için giriş yapmış olmalısınız.

  • Almanya Seri ilanlar - Almanya'daki Türklerin Ücretsiz Seri ilan sitesi

    by - 13 Mart 2018 - 0 Yorumlar

    Kurulduğumuz günden bugüne kadar ziyaretçilerimize en doğru ve güvenli ilanları göstermekten gurur duyuyoruz. Almanya’nın en büyük ve en çok tercih edilen ücretsiz seri ilan sitesi almanilan.com google tarafından zorunlu hale getirilen en basit tabiri ile tarayıcı verilerini şifreleyen bir teknolojiyi sitemizde kullanmaya başladık. Adres çubuğunda yer alan http bağlantılar artık otomatik olarak https olarak güncellendi […]