Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Üye Girişi

Arkadaşlık ve Evlilik ilanı verme şartları değişti

Genel 28 Aralık 2014

Arkadaşlık ve Evlilik ilanı verme şartları değişti

Almanya’nın lider seri ilanlar sitesi almanilan.com Almanya’da yaşayan Türkler tarafından oldukça ilgi görüyor, ancak bu ilginin daha çok arkadaşlık ilanları kategorisinde öne çıktığını görüyoruz.

Yönetim kadrosu olarak her ne kadar bu ilanları denetlesek de kimi zaman bu kontrollerde gözümüzden kaçan bazı hatalar olabiliyor. Almanya’nın seri ilanlar sitesi olarak amacımız her sektörden kaliteli ilanları ücretsiz bir şekilde yayınlamak ve tüm Almanya’da bulunan Türk vatandaşlarının bu ilanlardan faydalanmalarını sağlamaktadır.

Bu süreçten sonra gerek güvenliği daha fazla arttırmak, gerekse hizmet kalitesinin yükseltimesi adına arkadaşlık ilanları daha kapsamlı şekilde incelenecek ve Almanya dışından telefon numarası girenler, resimsiz, ciddiyetten uzak, yetersiz içeriğe sahip arkadaşlık ilanları KESİNLİKLE onaylanmayacaktır.

Tüm üye ve takipçilerimize saygıyla duyurulur.

Almanilan.com

Etiket eklenmedi

2508 Toplam Görüntüleme, 2 Bugün.

  

Yorum / Yanıt Gönder

Yazabilmeniz için giriş yapmış olmalısınız.

  • Almanya Seri ilanlar - Almanya'daki Türklerin Ücretsiz Seri ilan sitesi

    by - 13 Mart 2018 - 0 Yorumlar

    Kurulduğumuz günden bugüne kadar ziyaretçilerimize en doğru ve güvenli ilanları göstermekten gurur duyuyoruz. Almanya’nın en büyük ve en çok tercih edilen ücretsiz seri ilan sitesi almanilan.com google tarafından zorunlu hale getirilen en basit tabiri ile tarayıcı verilerini şifreleyen bir teknolojiyi sitemizde kullanmaya başladık. Adres çubuğunda yer alan http bağlantılar artık otomatik olarak https olarak güncellendi […]