Almanya’da nasıl iş bulabilirim?

Almanya Haberleri ve Bilgiler 01 Ekim 2018

Almanya'da nasıl iş bulabilirim?

Almanya’da iş bulmak sanıldığı kadar kolay olmasa da bu site sayesinde hiçte zor değil. Almanya iş ilanları sayfasına baktığımızda daha çok dönerci sektöründe iş ilanlarına rastlarsınız. Uzmanlık alanınıza göre çok çeşitli ilanlar vardır fakat yinede aradığınız ilanı bulamadığınızı varsayarak iş arayan olarak ilan verebilirsiniz.

Almanya’da iş ilanları siteleri çok fazla yok bu nedenle güncel ve kaliteli yeni ilanları, hem de kendi anadilinizi konuşan insanlarla çalışma imkanı sunan bu denli kaliteli bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Sitemizde arama kutusundan iş bulabilir, iş arayan kişileri tespit edip onlara iş verebilirsiniz.

İş arayan olarak şöyle bir ilanlara göz gezdirdiğimizde içerikte dönerciden, usta aşçıya, inşaat işçisinden, garsona, temizlikçiden müşteri hizmetlerine kadar çok sayıda iş ilanını görebilirsiniz.

Sizde Almanya’da iş arıyorsanız ücretsiz üye olabilir ve Almanya’nın lider seri ilanlar sitesine hemen bedava ilan verebilirsiniz.

Etiket yok

toplam 202, bugün 3 defa görüldü

  

 • Almanya'da ve Türkiye'de şubesi bulunan bankalar

  yazan - 04 Nisan 2021 - 0 Yorumlar

  Almanya’dan Türkiye’ye veya Türkiye’den Almanya‘ya makul ücretlerle para transferi yapmak isteyen gurbetçiler her iki ülkede bulunan bankaları tercih ederek düşük bir kesinti ile para transferi sağlayabilirler. Sizler için Türkiye‘de aktif olarak rol alan bankaların Almanya’da bulunan şubelerini araştırdık. İşte o bankalar ve şubeleri:

 • Almanya'da ev kiraları ne kadar?

  yazan - 01 Aralık 2018 - 1 Yorumlar

  Almanya’da yaşamak isteyenler için ev kiralarından bahsedelim. Almanya’da ev kiraları ne kadar? Almanya kiralık ev daire ilanları sitemizden de göz atabileceğiniz üzere kiralar eyalete ve şehirlere göre oldukça fark ediyor. Almanya’da 3+1 bir apartman dairesi için ortalama gözden çıkarmanız gereken rakam 500-1000 aralığında değişkenlik gösterebilir. Almanya ev kiraları Berlin‘de 2 odalı 70 metrekare bir ev için […]

 • Almanya’daki Meslekler ve Maaşları

  yazan - 30 Nisan 2021 - 0 Yorumlar

  Almanya, kiminin çok merak ettiği ve lüks bulduğu ülke; kiminin ise sadece maddi anlamında gördüğü ülke… Tahmin edileceği üzere Almanya Avrupa hatta Dünya standartlarında ekonomik ve kültürel olarak gelişen ve bu gelişmeyi ağır bir hezeyan altında tamamlayan bir ülke konumundadır. Zira ikinci dünya savaşından sonra ağır tahribat ve işgal altında bir anda böyle yükselip dünya […]

 • Almanya'da Yapılabilecek İş Fikirleri

  yazan - 12 Şubat 2020 - 0 Yorumlar

  Ek iş fikirlerinden önce asıl meslek fikirleri ile Almanya’da yaşarken yapılabilecek meslekleri araştırdık. Almanya Türklerinin çoğunlukta dönercilik, temizlik ve inşaat sektörlerinde olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak farklı neler yapılabilir veya dönercilik yapmak isterseniz gibi konulara değinerek Almanya iş fikirleri ile ilgili en iyi bilgileri iletmeye çalışıyoruz. Öncelikle hangi işi kurmak istediğinize karar vermeli ve bu yönde […]

 • Türklerin Almanya'da yoğun olarak yaşadığı yerler

  yazan - 04 Nisan 2021 - 0 Yorumlar

  Almanya‘da 3-4 milyon civarı Türk olduğu varsayılıyor. Zamanında işçi olarak göç eden Türkler ve beraberinde giden aileleri ve sonradan doğan çocuklarıyla Almanya vatandaşı olarak çalışmaya ve yaşamaya devam ediyorlar. Yaptığımız araştırmalara göre net bir rakam olmasa da Almanya’da yaşayan Türklerin şehirlere göre dağılım oranları aşağı yukarı aynı olmakla birlikte başlıca şehirlerde ikamet ettiklerini gözlemledik.

Bugünün Popüler ilanları