Hoşgeldiniz, ziyaretçi! [ Üye ol | Giriş Yap

Almanya’da iş arıyorum

Genel 22 Ocak 2013

Gurbetçi olarak geldiğiniz yabancı bir ülke’de tabi ki ilk olarak yapmanız gereken şey elinizdeki birikimi yok etmeden önce sizi ileriye taşıyabilecek bir iş bulmak olacaktır.

Almanyada yaşayan ve uzun yıllar girdiği işte çalışarak emeklilik kazanan ve daha sonra kalıcı olarak Türkiye’ye dönen binlerce Türk var. Siz de onlar gibi kalıcı bir iş bulmak ve emekli olmak isterseniz, iyi ve düzenli bir iş takibi yapmanız gerekmektedir.

Şartlar Türkiye’ye göre maaş ve sosyal olanaklar bakımından daha iyi olsa da, kimi sektörlerde çalışma şartlarının zorluğu Türkiye’den çok daha kötü durumdadır.

Durum böyleyken gurbette de en iyi yol yine bir Türk arkadaş bulup referanslı bir iş yerine çalışmak olacaktır. Bunun için sitemizde iş arayanlar kategorisine ilan iş aradığınıza dair verebilirsiniz.

Hayır, ben ilan vermek istemiyorum diyorsanız bunun içinde açılmış bir kategori var. Almanyada Türk çalışan arayanların iş verenler kategorisine bakabilirsiniz.

Almanyada iş bulmak o kadarda zor değil, tek yapmanız gereken bu sitenin iş ilanları kategorilerini yakından takip etmek. İşte bu kadar kolay…

   

3350 toplam görülme, 3 bugün

  

Sponsor Bağlantılar

Bir cevap var “Almanya’da iş arıyorum”

  1. acilen bende is ariyorum

Cevap Yaz

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

  • Almanya Seri ilanlar - Almanya'daki Türklerin Ücretsiz Seri ilan sitesi

    by on 13 Mart 2018 - 0 Yorumlar

    Kurulduğumuz günden bugüne kadar ziyaretçilerimize en doğru ve güvenli ilanları göstermekten gurur duyuyoruz. Almanya’nın en büyük ve en çok tercih edilen ücretsiz seri ilan sitesi almanilan.com google tarafından zorunlu hale getirilen en basit tabiri ile tarayıcı verilerini şifreleyen bir teknolojiyi sitemizde kullanmaya başladık. Adres çubuğunda yer alan http bağlantılar artık otomatik olarak https olarak güncellendi […]