Yurtdısında yasayan ciddi beyler – açıklamayı tamamen okuyun lütfen

Merhabalar,
Ben Türkiye’de özel sektörde çalışiyorum ve iş nedeniyle Avrupa’ya arada gidiyorum. Yasım 32. Aile kurmak sevmek ve sevilmek istiyorum. Sportif , modern, kendini geliştiren ve gezmeyi seven sevecen biriyim.
Evleneceğim kişide aradığım özellikler öncelikle kendini bilen, zeki, çalışkan,pozitif,kötü alışkanlığı olmayan, açık fikirli( tutucu ve aşırı dindar biriyle yapamam) 31 ila 41 yaşlarında, AVRUPA’da ikamet eden, ve kesinlikle ciddi biri olmalı.
Evlenince çocuk düşünüyorum, bunu isteyen ve önceden çocuk sahibi olmayan birini bekliyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir ama çocuğu olmamalı.
Ben iyi eğitim almış , öğrenmeyi seven biriyim. Bu yüzden kendisi de buna yakın biri olmalı. Bakımlı ve en az önlisans mezunu olması tercihimdir.
İyi derecede İngilizce biliyorum, Almancayı da kısa zamanda orda yaşayarak öğrenebilirim. Yabancı şirketlerde çalıştım bu yüzden bilgim var. Orada da yaşamaya ve çalışmaya adapte olmam çok kolay.
Önemli: Lütfen kendinizi detaylı açıklayan bir mesaj iletmenizi rica ederim. Sık sık mesajları kontrol edeceğim, Avrupa’da yaşamayan ve üstteki kriterlere uymayanlar lütfen yazmasın.

Etiket yok

toplam 162, bugün 1 defa görüldü

  

İlan ID: 2366194b160a1c51

İlanın tarihi: 02/03/2023 23:01

İlanın sahibi: Lilly32

Üyelik tarihi: 17/11/2021

Almanya ücretsiz ilan ver