Tüm Avrupa’ya Bayilikler Verilecektir

    İLETİŞİM BİLGİLERİNİ ÜYELER GÖREBİLİR ünlem

    GİRİŞ YAP HEMEN ÜYE OL
  • Tarih: 18/01/2022 01:17
  • Süre sonu: Bu ilanın süresi doldu
IMG-20220117-WA0000

Tantunx Bayilik;

Düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve bir o kadar da prestijli bir yatırıma imza atmak isteyenlerin dikkatini çeken Tantunx hem Türkiye genelinde hem de yurt dışında bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Tantuni’nin en lezzetli halini farklı malzemelerle harmanlayarak hedef kitlesiyle buluşturan Tantunx bayilik almak isteyen girişimcilere yüksek kârlı bir seçenek sunuyor. Bütçe sıkıntısı yaşayan girişimcilere Plus konseptli bayilikler sunarak seçim yapmayı kolaylaştıran markanın faaliyet alanı Türkiye ile sınırlı kalmıyor; Almanya, Hollanda, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Azerbaycan, Danimarka, İsveç, İsviçre, Yunanistan, Suudi Arabistan, gibi ülkelere de franchise veriyor.

Tantunx bayilik almayı düşünen ve Tantuni bayilikleri açma konusunda istekli olan girişimciler bu yazımızda Tantunx bayilik şartları hakkında detaylı bilgi edinebilirler.

Tantunx Bayilik Şartları

Tantunx bayilik almak isteyen girişimcilerin ilk olarak bayilik konseptini seçmeleri gerekir. Tantunx bayilik almak isteyenler dilerlerse Plus tarzında dilerlerse Platiunium konseptinde bayilik alabiliyor. Plus bayilik konseptleri için gereken yatırım bütçesinin Platinium konseptine oranla daha uygun olduğu biliniyor.

Tantunx bayilik almak için Tantunx bayilik başvuru formu dolduruluyor, bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi önem arz ediyor. Sonrasında firma yetkilileri girişimcilere geri dönüş yaparak lokasyon ve Tantunx bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgi aktarabiliyor.

Tantunx franchise alacak girişimcilerden Tantunx kurumsal hizmet anlayışına bağlı kalınmasını, müşteri memnuniyeti sağlamasını, güler yüzlü ve hızlı servis vermesini bekliyor. Hizmet verilen ve Tantunx tabelası taşıyan işletmelerin temizliğine de önem veriliyor. Hizmet ve ürün standartlarının takibi için düzenli olarak deneyim süreçlerini işleten Tantunx bayilik verdiği işletmelerin cirosunu ve hizmet yeterliliğini kontrol ediyor.

Tantunx bayilik bütçesi seçilen bayilik konsepti ve işletme alanı doğrultusunda değişebiliyor. Bu nedenle en net bilginin firma yetkilileri ile yapılan yüz yüze görüşme sırasında alınması gerekiyor.

Tantunx bayilikleri için yapılan yatırım doğru lokasyon seçildiği takdirde kısa sürede amorti ediliyor. Girişimcilerin marka stratejisine uygun lokasyon seçebilmesi için firma lokasyon seçimi konusunda destek ve danışmanlık veriyor. Marka imajına zarar vermeyecek işlek lokasyonlarda bulunan dükkanlar için istenen kriterler lokal bazda değişiklik gösterebiliyor.

Tantunx Bayilik Almanın Avantajları

Tantanx bayilikleri girişimciler arasında oldukça popüler. Tantunx’in doyurucu olması ve leziz tadı özellikle gençlerin dikkatini çekmek için büyük bir fırsat sunuyor. Söz konusu Tantunx bayilikleri olduğunda markanın yüksek bilinirliği müşterilerin güvenini kazanmaya yetiyor.

Tantunx yalnızca Tantuni severleri değil; farklı lezzetler arayanlar tarafından da ziyaret ediliyor. Dolayısıyla ürün seçeneklerindeki zenginlik hitap edilen hedef kitleyi genişletiyor. Tantunx bayilik alan girişimcilerin başarılı olması adına danışmanlık veriyor ve çeşitli destekler sunuyor. Temel amaç “kazan-kazan” ilkesinin hayata geçirilmesi olduğu için bölge koruması, eğitim, personel, pazarlama ve reklam gibi destekler önem kazanıyor.

Siz de fast food bayilikleri arasında Tantuni bayilikleri almayı tercih ediyorsanız; Tantunx bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

  

toplam 1584, bugün 2 defa görüldü

  

İlan ID: 39761e567346f2f2

İlan sahibi: tantunx

Üyelik Tarihi: 17/01/2022

Almanya ücretsiz ilan ver