2,000 €

Çevresine ve bölgesine güvenenler için ek iş fırsatı

  • BU İLAN KAPATILDI VE ARTIK GEÇERSİZDİR
  • İLETİŞİM BİLGİLERİNİ ÜYELER GÖREBİLİR ünlem

    GİRİŞ YAP HEMEN ÜYE OL
  • Tarih: 02 Haziran 2019 00:54
  • Süre sonu: Bu ilanın süresi doldu

Merhabalar arkadaşlar, kendi firmamız olan 100% natural olan bio ürünlerimizi Almanya ve İsviçre tarafından kanıtlanmış sertifikalı ürünlerimi satmaya başladık, fakat yeni olduğumuz için pazarlama yapan arkadaşlara internet sarış fiyatımızın altında bir fiyata toplu olarak vermek ve onların en az int. Fiyatı üzerinden sattıkları zaman bile en az ayda 500/ 1500€ arası kazanmalarını sağlıyoruz.

Nasıl olacak derseniz bölgenizde Türk marketlerine veya ev ev gezip birşeyler satan insanları bulup kendisilere vermeniz bile oturduk yerden size para kazandıracaktır. Ciddi alınlar yapıldığı taktirde bölgenize sizin dışınızda kimseye satılmayacağının da garantisini verebiliriz. Lütfen gün içinde telefondan ulaşamazsanız eğer mail atmanızı isteyeceğim. En hızlı şekilde size geri dönüş yapacağımdan şüpheniz olmazsın.

Not: lütfen paranızı gönderin sonra ürün alırsınız vs gibi dolandırıcılar ile karıştırmayın, resmi bir firmayız faturalı ve tüm belgelere sahip yeni bir ürünün temsilcisi olacağınızı unutmayın. İyi günler.

  

toplam 220, bugün 1 defa görüldü

  

İlan ID: 1765cf0682eb8ddd

İlan sahibi: geçersiz

Üyelik Tarihi: 24 Ocak 2015

Almanya ücretsiz ilan ver