15,000 €

Aylık 45-50 Bin tl Kazançlı Salona Bay Bayan Yatırımcı Ortak Arıyorum

  İLETİŞİM BİLGİLERİNİ ÜYELER GÖREBİLİR ünlem

  GİRİŞ YAP HEMEN ÜYE OL
 • Tarih: 01 Ekim 2022 22:33
 • Süre sonu: 297 gün, 5 saat
20220213_214518

Merhabalar İzmir Alsancak’ta bayanlara özel masaj merkezi açtım 2 yıl işlettikten sonra özel nedenlerden dolayı Antalya’ya dönmek zorunda kaldım. Tüm masrafları çıktıktan sonra aylık 35 bin ile 40 Bin TL arası net karlar elde ettim 2016 yılının piyasa koşullarında..(Bu günün şartlarında 80 -90 Bin tl). Çok başarılı olmuş bu konseptteki işyerimi dürüst bir bay -bayan yatırımcı ortak ile Antalya veya İzmir’de tekrar açıp işletmek istiyorum. Yatırım maliyeti 15 bin euro civarıdır. Yatırımcı farklı şehirlerden de olabilir kasaya koyacağımız kamera sistemi ile bulunduğu şehirden yaptıgımız işleri takip edebilir günde kaç kişiye hizmet verildiğini cirolarımızı görebilecektir. Yapılan cironun yüzde %60’ını yatırımcı alıcaktır.%40 ise işletme karşılığında benim payım olacaktır. Ortalama seans ücretimiz 300 tl den günde en az 15 kişiye bile hizmet versek 300×15= 4500 tl bir günlük ciromuz 1 ayda 135 bin tl ciro yapar. Yatirimci ortağa kalan net kaŕ 75 bin tl civarı. Kolaylıkla ulaşacağımız hedefimiz ise günde en az 30 kişiye hizmet vererek 270 bin tl ciro yapmaktır. Bu durumda yatırımcıya kalan net kar kira ve diğer ödemeler yapıldıktan sonra aylık 150 bin tl civarıdır. Şuan benim maddi olarak gücüm imkanım olmadığı için yatırımcı aramaktayım.13 yıllık profesyonel masörüm uluslararası alanda geçerli sertifikalara sahibim. Antalyada çok lüx otellerin spa merkezlerinde yıllarca çalıştım ve daha sonra 4 farklı 5 yıldızlı otelin spa merkezi yöneticiliğini müdürlüğünü yaptım. Los angeles Amerika da bulunan american masaj terapistleri derneği üyesiyim ve 2 yıl boyunca tedavi masajları üzerine eğitimler aldım.. Bel fıtığı veya skolyoz hastası bir müşteriden 6 seans için 2500 tl alabiliyorum. Bu sektörde kar marjının çok yüksek olmasının sebebi ortada herhangi bir ürün maliyeti hammadde giderinin olmamasıdır.1 seans 300 tl nin 260 tl si kardır. % 600 oranında çok yüksek kar marjı vardır. Bu kadar küçük bir yatırımla başka sektörlerde böyle yüksek kazançlar elde etmek neredeyse imkansızdır. Ticarette çok düşük yatırım ile yani az risk ile çok yüksek kazanç elde etmek esas olmalıdır işte bizim sektörümüzde bu imkan vardır.. Açmayı düşündüğüm diğer bir konsept ise THAİ FOOT masaj salonudur. Thailand’a gidenler bilir her sokakta vardır. Bu konseptte bay ve bayanlara hizmet verilecektir. Thailandlı Endonezyalı profesyonel bayan terapistlerden oluşan bir ekibim var. Salonun dekor ve atmosferi çok şık Thailand mimarisinde ve havasında olacaktır.30 dakika özel koltuklarda ayak masajı refleksoloji herkesin verebileceği bir fiyatta 200 tl olduğu için çok talep görmektedir. Müşterilerimiz üst kıyafetlerini çıkarmamaktadır. yani pratik bir uygulama.

Yoğun yaya trafiğinin olduğu bir caddede günde 50-60 kişiye rahatlıkla hizmet verilebilir.. İstanbul’da açılan yerlerde günde 100 kişiye hizmet veren Thai foot masaj salonları var..1 günde 50 kişi × 200 tl = 10.000 tl bir günlük ciromuz 1 ayda 300 bin tl ciro yapar. Net karı aylık 250 bin TL.Global bir isim altında farklı yerlerde 2. ve 3. şubeyi açarak çok daha yüksek kazançlara ulaşabiliriz . Avm’lerde standlarda uygulanan sandalye sırt masajı hizmeti de verilecektir ve genel masaj tedavi masaj hizmetleride ortalama 300 tl den satılacaktır. Spa merkezi ve masaj salonu açma işletme belgesine sahibim böyle bir işletme açmak için bu belgeler gereklidir ve benim belge sertifikalarım üzerinden ruhsat alınacaktır. Işyeri vergi levhası yatırımcı üzerine olabilir veya ortak olarak açılabilir bu şartlar karşılıklı uzlaşılarak anlaşma sağlanacaktır.

Konsepti anlamak için Google görsellere “”thai foot “” ve sandalye sırt masajı yazın.

Detaylı bilgi için whatsApp’tan ulaşabilirsiniz

toplam 1008, bugün 24 defa görüldü

  

İlan ID: 509620cbbbc8eedf

İlan sahibi: Hakan Yusuf

Üyelik Tarihi: 16 Şubat 2022

2 Yorum yapıldı “Aylık 45-50 Bin tl Kazançlı Salona Bay Bayan Yatırımcı Ortak Arıyorum”

 1. Çok uzun anlatmışsınız ama hiç masraflardan bahsetmemişsiniz.sanki tüm kazanç cebe kalacakmış gibi.eletrik su personel ve kira giderleri nerde pardon.

  • Hakan Yusuf - 02 Ekim 2022 @ 12:39

   Merhaba Fazilet hanım elektrik su çok küçük giderler artı kira gideri toplam ciromuzun % 7 si kadar tutar ve personel gideri toplam cironun %10 u kadardır yani total de %17 tüm masraflra çıkardım zaten .Saygılar

Yorum Yaz

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.