Aylık 45-50 Bin tl Kazançlı Salona Bay Bayan Yatırımcı Ortak Arıyorum

    İLETİŞİM BİLGİLERİNİ ÜYELER GÖREBİLİR ünlem

    GİRİŞ YAP HEMEN ÜYE OL
  • Tarih: 07 Mayıs 2022 18:56
  • Süre sonu: 285 gün, 6 saat
20220213_214518

Ülkemizde beylerin gidebileceği masaj merkezi sayısı çok fazlayken bayanların gönül rahatlığıyla gidebileceği yerlerin olmadığını fark ettim ve 2016 yılında İzmir Alsancakta bayanlara özel masaj merkezi açtım fotolarını Whatsup tan ulaşırsanız gönderebilirim.

2 yıl işlettikten sonra özel nedenlerden dolayı Antalya’ya dönmek zorunda kaldım. Tüm masrafları çıktıktan sonra aylık 25 bin ile 30 bin tl arası net karlar elde ettim 2016 yılının şartlarında (Bugünün piyasa koşullarında 45-50 Bin TL

Çok başarılı olmuş bu konseptteki işyerimi dürüst bir bay -bayan yatırımcı ortak ile Antalya veya İzmir’de tekrar açıp işletmek istiyorum.Yatırım maliyeti 14 Bin Euro dur.

Yatırımcı farklı şehirlerden de olabilir kasaya koyacağımız kamera sistemi ile bulunduğu şehirden yaptığımız işleri takip edebilir günde kaç kişiye hizmet verildiğini görebilecektir, cirolarımızı kontrol edebilir.

Yaptığı yatırımın karşılığında her ay kardan payını %60 ını alıcaktır.%40 ise işletme karşılığında benim payım olacaktır. Ortalama seans ücretimiz 200-250 tl den günde en az 10 kişi bile gelse 2000 tl yapmakta 1 ayda 60 bin tl ciro yapar. Kolaylıkla ulaşacağımız esas hedefimiz ise günde en az 20 kişiye hizmet vererek 120 bin tl ciro yapmaktır.

Bu durumda yatırımcıya kalan net kar kira ve diğer ödemeler yapıldıktan sonra aylık 55-60 bin tl civarıdır. Şuan benim maddi olarak gücüm imkanım olmadığı için yatırımcı aramaktayım.13 yıllık profesyonel masörüm uluslararası alanda geçerli sertifikalara sahibim. Antalya’da çok lüx otellerin SPA merkezlerinde yıllarca çalıştım ve daha sonra 4 farklı 5 yıldızlı otelin spa merkezi yöneticiliğini müdürlüğünü yaptım.

Losangeles Amerika da bulunan American masaj terapistleri derneği üyesiyim ve 2 yıl boyunca tedavi masajları üzerine eğitimler aldım. Bel fıtığı,boyun, sırt ağrıları tedavisi, skolyoz ve fibrosislerin tedavisi, el ayak uyuşmaları, kilo problemleri zayıflama masajları, selülit tedavi masajları, lenfoma hastalıkları lenf drenaj tedavisi,siyatik ağrıları tedavisi, migren tedavi masajları, sporcu sakatlıkları tedavileri yapıyorum. Belfıtığı veya skolyoz hastası bir müşteriden 6 seans için 2500 tl alabiliyorum.

Bu sektörde kar marjının çok yüksek olmasının sebebi ortada herhangi bir ürün maliyeti hammadde giderinin olmamasıdır.1 seans 250 tl nin 220 tl si net kardır.Bu kadar küçük bir yatırımla başka sektörlerde böyle yüksek kazançlar elde etmek neredeyse imkansızdır.Açmayı düşündüğüm diğer bir konsept ise THAİ FOOT MASAJ salonudur.

Thailanda gidenler bilir her sokakta vardır.Bu konseptte bay ve bayanlara hizmet verilecektir.Hareketli kalabalık bir lokasyonda giriş kat dükkan mağaza vbgb önünden geçenlerin içerideki uygulamaları görebileceği şekilde önü camekanlı olacak çalışan Masözler Thailandlı Balili profesyonel bayan terapistler yöresel tek tip kıyafetler ile hizmet verecekler.

Salonun dekor ve atmosferi çok şık Thailand mimarisinde ve havasında olacaktır. Günümüzdeki masaj salonları gibi gizli saklı yerlerde değil tam tersine müşterilerin güven ile gelip hizmet alacağı bir konseptedir.30 dakika özel koltuklarda ayak masajı refleksoloji herkesin verebileceği bir fiyatta 90 tl olduğu için çok talep görmektedir ve pratik yani müşteri üst kıyafetlerini çıkarmamaktadır.

Yoğun yaya trafiğinin olduğu bir caddede günde 50-60 kişiye rahatlıkla hizmet verilebilir.. İstanbul’da açılan yerlerde günde 100 kişiye hizmet veren Thai foot masaj salonları var. Matematikten anlayanlar için günde 60 kişi × 90 tl =5400 tl bir günlük ciromuz 1 ayda 162 bin tl ciro yapar. Net karı aylık 125 bin tl civarında. Ayrıca avm lerde standlarda uygulanan sandalye sırt masajı hizmeti de verilecektir ve genel masaj tedavi masaj hizmetleri de ortalama 1 seans 200-250 tl den satılacaktır. Spa merkezi ve masaj salonu açma işletme belgesine sahibim benim belge sertifikalarım üzerinden ruhsat alınacaktır. Işyeri yatırımcının üzerine olacaktır veya ortak olarak olabilir tüm alternatifler konuşulup anlaşılacaktır. Sayfamdaki Email üzerinden veya Whatsuptan daha sağlıklı olur arayınız bilgi verebilirim İzmir’de açtığım salonun fotoğraflarını gönderebilirim

Konsepti anlamak için Google görsellere Thailand Foot massage ve sandalye masajı yazın.

Etiket yok

toplam 348, bugün 1 defa görüldü

  

İlan ID: 509620cbbbc8eedf

İlan sahibi: Hakan Yusuf

Üyelik Tarihi: 16 Şubat 2022

Yorum Yaz

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.