München evlilik ilanları - Almanya seri ilan sitesi

München evlilik ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

10132

 

Gerçekten ciddi niyetli insanlarla tanışmak istiyorum

Gerçekten ciddi niyetli insanlarla tanışmak istiyorum. Münihte yaşıyorum. Telefon veya instagram adresimden bana ulasabilirsiniz.

+49 163 6208516‬ 20180511_135437

 

Ömrüme ömür arıyorum

Merhaba ben Can, 26 yaşındayım..München’de yaşıyorum, tek yaşıyorum kendini bilen, evliliğin bütün sorumluluklarının farkın’da olan bir insanla, ömrümü birleştirmek istiyorum.Ben Türkiye’de doğdum ,büyüdüm bir senedir […]

IMG-20171203-WA0017

 

Merhaba ben Fırat evlenecek bayan arıyorum

21 yasindayim ,yaklasik 3 yildir Almanyadayim, yalnizim.Daha önce hiç evlilik yapmadim, evlenebilecegim dogal ve temiz kalpli bir bayan ariyorum.Eğer ciddi bayanlar varsa lutfen yazın ve […]

IMG_1252

 

Bekliyorum beyler

Merhaba beyler,. 24 yasindayim türbanliyim, kendime arkadas veya iliski ariyorum.Tercihim olgun beyler, 40 ila 50 arasi. Ciddi olanlar yazsin bekliyorum.

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya Fuarları ve Tarihleri

  yazan - 09 Aralık 2021 - Almanya Fuarları ve Tarihleri için yorumlar kapalı

  2022 yılı Almanya Fuarları için planlanmış tarihleri sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir.