Duisburg iş arayan ilanları - Almanya seri ilan sitesi

Duisburg iş arayan ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

0 €

Almanyanın her yerinde çalışırım

Şu an Duisburg’tayım iş arıyorum. Bana iş verenler bu numaradan ulaşabilirler. Almanya’nın her yerinde olabilir. Bu ilan artık geçersizdir.

no-thumb

 

Duisburg veya yakın çevresinde iş arıyorum

Duisburg’da yaşıyorum, burada daha önce bir gazetede çalıştım. Yapabileceklerim, Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, Premiere, After Effect programlarını kullanabiliyorum. Reklam, Belgesel ve kısa film senaryoları yazım, […]

no-thumb

 

Duisburg gıda sektöründe iş arıyorum

Turkiye’den geleli 6 ay oldu is ariyorum.Sabah 6 dan öğlen 12.30 kadar,Türkiye’de 8 yil boyunca gida sektorunde calistim.Herhangi bir is ariyorum, yardimci olursaniz sevinirim.

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya Fuarları ve Tarihleri

  yazan - 09 Aralık 2021 - Almanya Fuarları ve Tarihleri için yorumlar kapalı

  2022 yılı Almanya Fuarları için planlanmış tarihleri sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir.