Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Üye Girişi

1 €

Torsan Trailer A.S.


  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: Mugla
  • Sektör: İş Makineleri İmalat
  • Telefon: +90 538 234 2677
  • E-Posta: outlu@orsanenerji.com
  • Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2015 13:06
  • Bitiş Süresi İlanın süresi doldu.
Auto Draft
Auto DraftAuto Draft

Açıklama

Torsan Treyler A.S. www.almanilan.com sayesinde ortaklık kurmuştur. İlgilenen üyelere şükranlarımızı sunuyoruz.
1- Torsan Treyler A.S: Treyler, römork, araç ekipmanları, araç üstü ekipmanları, tarım aletleri, traktör ekipmanı, konteyner, portatif depolar, portatif soğutucu depo ve depolama konteynerleri, depo içi donanımları, kapalı mahal üretimi gibi imalatları yapmaktadır ve YURT DIŞINA da ihraç edecektir.

Özellikle Avrupa Birliği ülkelerinden çok sayıda sipariş teklifi gelmektedir. Almanya’da ikamet eden ortak/ortaklar ile Orta Avrupa’da işimizi yaygınlaştırmayı hedeflemekteyiz.

Yanı sıra, Türkiye’ye kesin dönüş yapan veya yapmayı planlayan kişilerle “YATIRIMCI ORTAK” statüsünde çalışmayı hedefliyoruz.

“Yatırımcı Ortak” olmak isteyen kişilerin Avrupa’daki işlerin “Progress”liğini ve ticari anlaşmaları da yürütecek nitelikte; seyahat engeli olmayan kişiler olmasını arzu ediyoruz. Ancak bu durum gönlümüzden geçendir, önemli olan yatırımcının da ne beklediği veya ne istediğidir.
Bu statü için, isteklilerin yatırıma ayıracakları pay + ortaklık içinde üstlenecekleri rol + talep edecekleri aylık gelir ve yıllık kardan ayrılacak oran konusunda karar veya taleplerini de belirtmeleri gerekmektedir.

Yatırımcının katkısı şirket hesabına eklenecek meblağdır. Bu nedenle ne şekilde kullanılacağına, ortak karar verilmekte olduğunun bilinmesi önemlidir bizler için.

Saygılarımla.
Orhan UTLU

NOT: Atölye olarak Turgutlu/Manisa Ankara asfaltına sıfır bir yer kiralanmış olup; laser kesim tezgahımız eksiktir. Peşinatı için ortak aramaktayız.

Etiket eklenmedi

2331 Toplam Görüntüleme, 3 Bugün.

  

Listing ID: 61255ee8fe813db7

Gönderenin Diğer ilanları

Yorum / Yanıt Gönder

Yazabilmeniz için giriş yapmış olmalısınız.
Yeni ilanlar E-mail Adresinize Gönderilsin!

E-mail adresinizi kutucuğa yazın:


Aboneliği aktifleştirmeniz için size gönderilen e-posta'daki onay linkine tıklamayı unutmayınız.

Bugünün Popüler ilanları